עו"ד איציק ליבוביץ הינו בעל ניסיון עשיר בליווי עסקאות רכישה של דירה מקבלן.
חשוב לזכור כי בעסקה לרכישת דירה מקבלן או יזם יחסי הכוחות בין הצדדים לעסקה לעולם אינם שווים. הסכם לרכישת דירה מקבלן או מיזם הינו לרוב חד צדדי המטיל סיכונים גבוהים לפתחו של הרוכש התמים.
בשנים האחרונות חוקקו במדינת ישראל מספר חוקים המגנים על רוכשי דירות מקבלן או יזם אשר מאזנים במעט את הפער ביחסי הכוחות בין הצדדים בעסקה זו. יחד עם זאת, ברכישת דירה חדשה מקבלן ישנה חשיבות עליונה להיות מלווים בעורך דין בעל ניסיון מוכח בתחום זה אשר ילווה את הרוכשים באופן המקצועי ביותר, החל משלב הבדיקה המשפטית של המוכר ושל הנכס, דרך ניהול משא ומתן לצמצום יחסי הכוחות והפערים בין הצדדים לעסקה באופן בו יבואו לידי ביטוי בנוסח הסכם המכר הסופי מלוא ההגנות המוקנות לרוכש דירה על פי החוק בישראל.
חשוב לזכור כי עורך הדין מטעם הקבלן או היזם מורשה על פי החוק לייצג רוכשים אך ורק בכל הנוגע לרישום הזכויות דירה בלבד. עורך דין מטעם הקבלן אינו מייצג אתכם לצורך המשא והמתן בעסקה ואינו דואג לאינטרסים שלכם כרוכשי דירה, למרות שאתם נדרשים לשלם את שכר טרחתו במסגרת העסקה. על פי החוק בישראל חיוב בשכר טרחת עורך דין מטעם הקבלן הינו חצי אחוז משווי העסקה או חמשת אלפים ש"ח בתוספת מס ערך מוסף, על פי הסכום הנמוך מבין השניים.
על פי דיני החוזים הכלליים הנחת המוצא היא שאדם יודע ומבין על מה הוא חותם ולפיכך החוזה מחייב אותו. קשה מאוד, ולעתים בלתי אפשרי, לבטל חוזה או תנאי בחוזה, בטענה של חוסר הבנה.
עו"ד איציק ליבוביץ מעניק ליווי צמוד של הרוכשים בשלבי ניהול המו”מ מול הקבלן, בדיקה מקיפה ומעמיקה של זהות המוכר, שמירה קפדנית של זכויות הרוכש על פי החוק בישראל וצמצום הפער הקיים בעסקה מסוג זה בין הצדדים לעסקה.

לתיאום פגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות054-5870812
כתובת המשרדרח' השחם 30, פתח תקווה